Prečo potrebuje projekt návrhu interiéru?

Komplexný a systematický postup
ako sa dopracujete k vášmu bývaniu snov.

01

Podklady a dokumentácia

V prípade ak vás naše projekty a práca zaujala, neváhajte a pošlite nám váš pôdorys bytu, rodinného domu, chaty, či komerčného priestoru. Do správy nám stručne popíšte o čo máte záujem a v akom rozsahu. Čo všetko chcete meniť a či sa jedná o novostavbu alebo rekonštrukciu pôvodného interiéru. 
04

Vypracovanie

cenovej ponuky

Na základe poskytnutého pôdorysu alebo zamerania priestoru a sumarizácie vašich požiadaviek na projekt vám vypracujeme cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovať predovšetkým veľkosť a dispozíciu priestoru a odhadovanú náročnosť a prácnosť projektu.
07

Prezentácia

projektu

V rámci tejto fázy projektu vám predstavíme jednotlivé 3D vizualizácie priestoru, upozorníme vás na všetky výhody i nevýhody, spoločne si prejdeme jednotlivé priestory a v prípade potreby zapracujeme vaše pripomienky a zmeny, ktoré budú zakomponované do finálnej vizualizácie priestoru.
08

Odovzdanie

projektu

Po zapracovaní vašich pripomienok vám odovzdáme komplexný projekt 3D vizualizácie jednotlivých priestorov so zoznamom doplnkov použitých vo vizualizáciách ako napr. stoličky, sedačky, svietidlá, tapety, koberce, či prípadne nábytok od konkrétneho dodávateľa.
Ku kúpeľni a toalete obdržíte kladačský plán so zameranou keramikou, sanitou a batériami. Taktiež vám spracujeme technické výkresy so zameraním svietidiel, rozvodov, vypínačov a zásuviek, ktoré výrazne uľahčia prácu vodárovi, či elektrikárovi pri realizácii.
LL design - prezentácia
02

Osobné

stretnutie

Pre začatie projektu je nevyhnutné osobné stretnutie s vami, ideálne na mieste realizácie, kde si spoločne s vami prejdeme vaše predstavy a požiadavky na projekt. Je pre nás veľmi dôležité, aby sme dokázali vaše túžby a predstavy odhaliť už na prvom stretnutí, aby sme vám dokázali namiešať tú správnu emóciu.
05

Dispozičné

riešenie

Po odsúhlasení cenovej ponuky vypracujeme 2D dispozičné riešenie jednotlivých priestorov a rozmiestnenie nábytku v rámci jednotlivých miestností. Návrh dispozície si následne s vami odsúhlasíme.
LL design - pôdorys
09

Virtuálna realita

bonus

Virtuálna realita v podobe 360° panoramatického pohľadu vám umožním zobraziť si realistické prostredie vášho nového interiéru. Táto technológia vám umožní dostať sa až k virtuálnym objektom zahrnutých v dispozícii. Pomocou snímača, ktorý je už zabudovaný vo väčšine nových mobilov sa viete jeho pohybom jednoducho pohybovať v miestnosti.
03

Zameranie

priestoru

V prípade ak nedisponujete pôdorysom interiéru, priestory objektu si zameriavame sami a vypracujeme komplexný plán dispozície.
06

3D vizualizácia

priestoru

V ďalšej fáze projektu vypracujeme komplexnú fotorealistickú vizualizáciu všetkých priestorov a taktiež jeden panoramatický pohľad na najväčšiu miestnosť v rámci projektu. Spracovanie v 3D vám ponúkne realistické zobrazenie vášho nového interiéru. Táto fáza projektu obvykle trvá 2 až 4 týždne podľa veľkosti a náročnosti priestoru.
10

Výkresová dokumentácia

V každom interiéri je nábytok atypický, čo znamená, že pre každý interiér je navrhovaný nábytok na mieru. Záleží od požiadavky klienta, či daný nábytok chce zapracovať do projektovej dokumentácie. V prípade požiadavky vieme výkresovú dokumentáciu zaslať našim šikovným stolárom, ktorí Vám spracujú cenovú ponuku i prípadnú realizáciu. Táto dokumentácia je doplnková a je mimo štandardnej dokumentácie.
LL design - projektová dokumentácia

Korešpondenčná adresa

1. Mája 128/4

960 01 Zvolen

IČO:  53854926

DIČ: 2121513944

©2017 by LL Design Interior, s.r.o. - Interiérový dizajn - Všetky práva vyhradené

LOGO velke zlate.png
LOGO velke bez kruhu zlate.png