Typ projektu: 2-izbový byt

Lokalita: Viedeň

Dátum: 11 / 2018

Rozloha:  50 m2 

Vizualizácia interiéru pre klienta v Rakúsku sa týkala 2 izbového panelákového bytu, v rámci ktorého bol kladený dôraz najmä na prepojenie kuchyne s obývačkou, kde došlo k zbúraniu priečky pre vytvorenie jedného otvoreného priestoru.

Celý návrh sa niesol v modernom mladistvom štýle, ktorý bol doplnený pestrými farbami a vzormi. V obývacej miestnosti bol navrhnutý perforovaný luxusný napínavý strop, ktorý tvorí zaujímavú dominantu celého priestoru. Celá denná časť bytu bola navrhnutá v bielej farbe doplnená dubovým drevom a dubovou podlahou tak, aby celý priestor bol čo najviac presvetlený. Spálňa bola pre klienta spracovaná vo viacerých alternatívach, pričom jedna z nich počíta s umiestnením detskej posteli nad manželskú, čím sa vyriešila možná otázka spania dospievajúceho dieťaťa aj v takom malom priestore, ako nám byt poskytuje.

Celková atmosféra interiéru bola dotvorená vhodnými doplnkami a prírodnými prvkami pre zvýraznenie pre zvýraznenie celkového moderného štýlu a taktiež prírodným machom na stene pre osvieženie tmavej chodby.

Panoramatický pohľad na interiér 

Kontakt

Korešpondenčná adresa

K. Šmidkeho 8

960 01 Zvolen

IČO: 50669028

DIČ: 1122534380

Nájdete nás aj na

  • LL Design FB
  • LL design instagram

Sme súčasťou projektu

© 2017 by LL Design - Interiérový dizajn - Všetky práva vyhradené