1/2
Radi by ste pre dopriali svojej ratolesti detskú izbu snov a neviete sa rozhodnúť akú dispozíciu zvoliť, aké farby, či nábytok zakomponovať do priestoru. Nechajte to na nás a my pripravíme komplexný návrh detskej izby so zohľadnením veku, povahy a záľub aké preferuje vaša ratolesť a to v rôznych dizajnových štýloch - moderný, luxusný, či iných.
Spoločne s vami vytvoríme návrh detskej izby v atraktívnom dizajnovom štýle, ktorý preferujete vy i vaša ratolesť a ktorý bude zohľadňovať všetky funkčnosti bývania. 
3D vizualizácia interiéru detskej izby umožňuje vhodný výber farieb stien, tapiet, podláh, nábytku a iných materiálov tak, aby všetky prvky v priestore boli v jednej harmónii a dokonalosti. Klient tak získa predstavu o tom ako priestor môže vyzerať v realite. 
Vyriešením rôznych otázok či nejasností v prvotnej fáze vám v konečnom dôsledku môže priniesť nemalé úspory pri samotnej realizácii.

Návrhy izieb

Spoločne s vami vytvoríme návrh dispozičného riešenia a dizajn interiéru so zohľadnením funkčného komfortu tak, aby vo vás zanechal želanú emóciu.

Kontakt

Korešpondenčná adresa

K. Šmidkeho 8

960 01 Zvolen

IČO: 50669028

DIČ: 1122534380

Nájdete nás aj na

  • LL Design FB
  • LL design instagram

Sme súčasťou projektu

© 2017 by LL Design - Interiérový dizajn - Všetky práva vyhradené

LL design - izby

Interiérový dizajn