1/1
Určite pre niektorých z vás je kuchyňa určite viac ako ako len miesto pre varenie. Slúži taktiež na stretnutia a zábavu s priateľmi a rodinou.
V galérií nájdete množstvo príkladov referencií, na ktorých sme pracovali tak, aby sme splnili všetky požiadavky klientov na interiér kuchyne.
Vašu vysnívanú kuchyňu vám vieme spracovať v rôznych štýloch, pričom v dnešnej dobe najviac klienti preferujú moderné, luxusné a škandinávske dizajnové štýly. 
Pri komplexnom návrhu interiéru sa snažíme zohľadňovať nie len aktuálny trend, ale našim cieľom je vytvoriť vám interiér tak, aby bol čo najviac nadčasový.
3D návrh interiéru kuchyne umožňuje vhodný výber farieb stien, tapiet, podláh, nábytku, spotrebičov a iných materiálov tak, aby všetky prvky v priestore boli v jednej harmónii a dokonalosti nie len v rámci kuchyne, ale i ostatných priestorov. Klient tak získa predstavu o tom ako priestor môže vyzerať v realite. 

Návrhy kuchýň a jedální

Spoločne s vami vytvoríme návrh dispozičného riešenia a dizajn interiéru so zohľadnením funkčného komfortu tak, aby vo vás zanechal želanú emóciu.

Kontakt

Korešpondenčná adresa

K. Šmidkeho 8

960 01 Zvolen

IČO: 50669028

DIČ: 1122534380

Nájdete nás aj na

  • LL Design FB
  • LL design instagram

Sme súčasťou projektu

© 2017 by LL Design - Interiérový dizajn - Všetky práva vyhradené

LL design - kuchyne

Vizualizácia interiéru

Go to link