1/2
Neviete sa rozhodnúť pre správne dispozičné riešenie vašej novej kúpeľni? Chýba vám inšpirácia, prípadne si len neviete vaše predstavy premietnuť v priestore. Trápi vás akú farbu, sanitu či nábytok zvoliť, aby vaša kúpelňa vyzerala ako komplex úžasne!
Spoločne s vami vytvoríme návrh kúpeľni v 3D fotorealistickej kvalite tak, aby zohľadňoval vaše požiadavky, dispozíciu a iné technické požiadavky.
Projekt vám pomôže pri rozhodovaní o výbere obkladu, dlažby, sanity, nábytku, a tým získate komplexný náhľad na vašu novú kúpeľňu. Je pritom dôležité, aby všetky prvky v priestore boli v jednej harmónii a dokonalosti.
Navyše v rámci projektu vám vypracujeme kladačský plán so zameranou keramikou, sanitou a batériami spoločne s výkresmi, ktoré výrazne uľahčia prácu vodárovi, či elektrikárovi pri samotnej realizácii. Vyhnete sa tak nevhodným technickým riešeniam, minimalizujete prípadné technologické riziká a v konečnom dôsledku dokážete ušetriť nemalé finančné prostriedky.

Návrhy kúpeľní

Spoločne s vami vytvoríme návrh dispozičného riešenia a dizajn interiéru so zohľadnením funkčného komfortu tak, aby vo vás zanechal želanú emóciu.

Kontakt

Korešpondenčná adresa

K. Šmidkeho 8

960 01 Zvolen

IČO: 50669028

DIČ: 1122534380

Nájdete nás aj na

  • LL Design FB
  • LL design instagram

Sme súčasťou projektu

© 2017 by LL Design - Interiérový dizajn - Všetky práva vyhradené

LL design - kúpeľne

Interiérový dizajn

Go to link