1/2
Pracovne, domáce wellness, vínne pivnice, terasy či iné špecifické priestory sú pre nás výzvou. Tou najväčšou výzvou takýchto priestorov je zladiť dispozíciu a funkčnosť do jedného celku samozrejme so zohľadnením aj celkového dizajnu priestoru, ktorý sa môže niesť v rôznych dizajnových štýloch - luxusný, moderný, škandinávsky, ...  
Spoločne s vami vytvoríme návrh interiéru v atraktívnom dizajnovom štýle, ktorý preferujete a ktorý bude zohľadňovať všetky funkčnosti bývania. 
3D vizualizácia interiéru priestoru umožňuje vhodný výber farieb stien, tapiet, podláh, nábytku a iných materiálov tak, aby všetky prvky v priestore boli v jednej harmónii a dokonalosti. Klient tak získa predstavu o tom ako priestor môže vyzerať v realite. 
Vyriešením rôznych otázok či nejasností v prvotnej fáze vám v konečnom dôsledku môže priniesť nemalé úspory pri samotnej realizácii.

Návrhy ostatných priestorov

Spoločne s vami vytvoríme návrh dispozičného riešenia a dizajn interiéru so zohľadnením funkčného komfortu tak, aby vo vás zanechal želanú emóciu.

Kontakt

Korešpondenčná adresa

K. Šmidkeho 8

960 01 Zvolen

IČO: 50669028

DIČ: 1122534380

Nájdete nás aj na

  • LL Design FB
  • LL design instagram

Sme súčasťou projektu

© 2017 by LL Design - Interiérový dizajn - Všetky práva vyhradené

LL design - ostatné priestory

Interiérový dizajn