Doprajte si s nami bývanie snov, aby ste sa v ňom každý deň cítili príjemne.

LL design je vyspelá dizajnérska spoločnosť zameraná na návrh interiérov, orientovaná prioritne na ich jedinečnosť a osobitú originalitu, pridržiavajúc sa požiadaviek našich klientov.

 

Za vznikom spoločnosti v roku 2017 stojí Ľudmila Lešánek, nakoľko jej koníčkom bolo bývanie a interiérový dizajn, ktorý napokon aj študovala na strednej a následne aj na vysokej škole. Táto záľuba prerástla natoľko, že popri štúdiu na vysokej škole sa jej podarilo nadviazať pracovnú spoluprácu s jednou s najznámejších spoločností na Slovensku, ktorá sa zaoberá návrhom a realizáciou interiérov, kde nabrala veľa pracovných aj osobných skúseností.

Veľkým snom bolo založenie vlastnej spoločnosti, čo sa napokon aj podarilo založením interiérové štúdio LL Design s cieľom ponúknuť služby v širokej škále štýlov v oblasti interiérového dizajnu, dizajnu nábytku, či interiérového poradenstva.

O nás

Mladá spoločnosť, ktorá sa nebojí žiadnych výziev, pohybujúca sa v prostredí interiérového dizajnu už viac ako 10 rokov. Našim cieľom je poskytnúť svojim klientom návrh interiéru, ktorý v nich vyvolá tu pravú emóciu.​ Vytvoríme spolu teplo vášho domova podľa vašich predstáv.

Či je to luxus, jednoduchosť, alebo elegancia vždy sa jedná o jedinečný a individuálny interiér, ktorý vám vytvoríme na mieru tak, aby vo vás prebudil vzrušenie a radosť, ktorú na začiatku projektu podvedome očakávate.

Zabezpečíme vám komplexný návrh interiéru, ktorý bude stelesňovať váš životný štýl a potreby.

​Sme tu, aby sme vám pomohli robiť rozumné rozhodnutia, vyhnúť sa nákladným chybám a premenili vaše sny o bývaní na skutočnosť.

Korešpondenčná adresa

1. Mája 128/4

960 01 Zvolen

IČO:  53854926

DIČ: 2121513944

©2017 by LL Design Interior, s.r.o. - Interiérový dizajn - Všetky práva vyhradené

LOGO velke zlate.png
LOGO velke bez kruhu zlate.png