• LL Design

Farba roku 2020 - elegantne modrá

Všetci, ktorý sa venujú interiérovému či priemyselnému dizajnu, móde či inému odvetviu, kde sa kladie dôraz na dizajn vedia, že každý rok firma Pantone zverejní farbu roka, ktorú si osvojuje stále viac a viac ľudí a spoločností pohybujúcich sa v oblasti kreatívneho priemyslu.


FARBOU ROKA KLASICKÁ MODRÁ


Ani tento rok nebol iným a spoločnosť Pantone zverejnila farbu, ktorá by mala byť tou TOP v roku 2020. Na moju radosť to bude jedna z mojich obľúbených farieb a to klasická a elegantná modrá farba v odtieni 19-4052 Classic Blue

Farba roka 2020 | zdroj: Pantone

Za seba môžem povedať, že tento odtiaľ farby patrí medzi moje obľúbené. Veľmi rada túto farbu využívam pri doplnkoch ako napríklad vankúše, stoličky či kreslá. Na obrázku nižšie som sa napríklad snažila podobnou kontrastnou farbou dotvoriť interiér tak, aby celý priestor táto farba osviežila. Projekt bol dokončovaný v priebehu septembra 2019 takže som trošku predbehla spoločnosť Pantone resp. možno sa inšpirovali práve mňou :-). Tak či tak táto farba si určite zaslúži byť medzi TOP farbami a z môjho pohľadu je úžasná a nadčasová.

Ako to vidí samotná spoločnosť?

"Tento trvalý modrý odtieň, ktorý vnáša pokoj, dôveru a spojenie, zdôrazňuje našu túžbu po spoľahlivom a stabilnom základe, na ktorom sa dá stavať, keď prekročíme prah do novej éry."


Tak čo poviete? Bude klasická modrá aj vašou farbou roka, alebo stavíte skôr na iný odtieň farby?#farbaroku #farba #dizajn #interiérovýdizajn #farbaroku2020 #navrhinterierov #navrh #pantone

0 zobrazení

Kontakt

Korešpondenčná adresa

K. Šmidkeho 8

960 01 Zvolen

IČO: 50669028

DIČ: 1122534380

Nájdete nás aj na

  • LL Design FB
  • LL design instagram

Sme súčasťou projektu

© 2017 by LL Design - Interiérový dizajn - Všetky práva vyhradené