• ludmilalesanek

Nábytkový hit sezóny 2018

Sezónny hit, ktorý by som vám rada predstavila v nasledujúcom článku, nie je až taká brutálna dizajnérska novinka. Podľa časopisu Interiér je týmto hitom pohovka bez pevných operadiel. Tento typ pohovky sa v tomto období stávajú neskutočným hitom, a preto práve tento článok bude o týchto špecifických pohovkách.

zdroj: https://www.miliashop.com
Interiérový dizajn - pohovka Prado

Kolekcia pohoviek Prado navrhnutá Christianom Wernerom pre Ligne Roset. Bez ohľadu na interiérový dizajn, ktorý obklopuje pohovku, Prado predstavuje predovšetkým prístup založený na štúdii životného štýlu alebo v skratke človeka.


HIT SEZÓNY 2018 - POHOVKY BEZ PEVNÝCH OPERADIEL


Obzvlášť v tejto sezóne, ktorá je tak trochu spájaná s hravosťou a dôrazom na účelnosť sú tieto pohovky presne to čo klientov veľmi zaujíma. Tieto pohovky sú špecifické tým, že z tej "štandardnej" pohovky zachovávajú len časť sedenia, ktorá pripomína posteľ alebo obdĺžnikový taburet.

zdroj: http://housology.com
Interiérový dizajn - Bibik loft

Funkčnú stránku operadiel preberajú rôzne valce či kvádre, ktoré si človek môže uložiť a prispôsobiť tak ako práve potrebuje. Na svojom mieste držia operadlá vďaka svojmu tvaru, záťaži, či zakomponovanej protišmykovej podložky. Jednoducho si vytvoríte sedenie aké v danej chvíli preferujete.


Tak čo poviete? Zaradili by ste si tento typ pohovky do svojho interiéru?


Zdroj: časopis Interiér


#pohovka #design #pohovkabezoperadla #hitsezony

LOGO velke bez kruhu zlate.png