• ludmilalesanek

Výzdoba vianočných stromčekov - tipy

Vianočná výzdoba neodmysliteľne patrí k obdobiu vianočných sviatkov, ktoré nám už v tejto chvíli pomaličky klopú na dvere. Preto vám trošku netradične prinášam pohľad na rôzne výzdoby vianočných stromčekov, z ktorých môžete načerpať inšpiráciu práve pre ten váš vianočný stromček.


TWINED IN BLUE

Použitím modrej stuhy cez vetvy stromu docielite dekadentný efekt, ktorý prinesie zamrznutú krásu zimy do vášho interiéru.

GOLDEN CHEVRONS

Pre "evergreen dizajn", ktorý je príznačný pre tento dizajn stromčeku, je dôležitá najmä zlatá páska otočená okolo stromčeka s výraznou mašľou na vrchu stromčeka, ktorá neutrálne zapadá do celkového dizajnu.

BEDECKED WITH BOWS

Tento dizajn stromčeku využíva veľké zlaté stuhy, ktoré sú rozptýlené spoločne s obrazcami srdca a vianočných gúľ tak, aby farebne vytvárali ucelenú harmóniu.

GAUZE AND BLOSSOMS

Dizajn stromčeka je výnimočný najmä jeho svetelným prevedením, ktoré spoločne s polopriehľadnými hodvábnymi kvetmi dotvára nádherný obraz. Celý dizajn je dotvorený gázovou stuhou.

PRINTED NEUTRALS

Tkaná stuha doplnená jednoduchým sezónnym motívom prináša dizajnu stromčeka rustikálny komfort. Dizajn je doplnený matnými borovicovými šiškami a inými ozdobami.

TARTAN RIBBONS

Teplo pôsobiace tartanové stužky v odtieni červenej a žltej slúžia na stvárnenie dizajnu vo vidieckom štýle, ktorý dotvárajú aj ostatné ozdoby.

BUFFALO CHECK

Niečo pre milovníkov tyrkysovej farby. Spojenie krásnej stuhy spoločne s drevenými ozdobami a vločkami vo väčších rozmerov môže priniesť aj takýto krásny dizajn stromčeku.


STRIKING MONOCHROME

Zladenie čiernej a bielej farby na dizajne stromčeku sa môže zdať niekomu ako bláznovstvo, ale myslím si, že tento odvážny štýl má niečo do seba. Veď posúďte sami.


WARM AND WOODSY

Pruhovaný vzor na tejto hrubej širokej stužke v odtieňoch červenej a café au lait rozhodne zaujme. Keď ho ešte dotvoríte vyrezávanými drevenými vločkami a ozdobami, môže to vyzerať aj takto.


Zdroj: elledecor


4 zobrazení
LOGO velke bez kruhu zlate.png