Návrhu dizajnu komerčných či verejných priestorov ako sú reštaurácie, obchody, predajne, kaviarne, bary, recepcie, či kancelárie si vyžaduje trošku odlišný prístup ako tomu je pri návrhu interiéru rodinným domov či bytov. Je potrebné brať v úvahu, že priestor by sa mal páčiť nie len majiteľovi objektu, ale i pracovníkom a najmä jeho zákazníkom, ktorí sú pre podnik najviac dôležití.

Návrhy komerčných priestorov

Interiérový dizajn

kancelárskych priestorov

LL design sa postará o vaše pohodlie vo všetkých oblastiach života. Veríme, že krásne a harmonické pracovné prostredie je jedným zo základov úspešného podnikania a tiež - bezpochyby - jeho „tvárou“.

 

Už na začiatku spolupráce si môžete byť istý, že sa budeme snažiť využiť potenciál priestoru v maximálnej možnej miere. 

Váš nový interiér získa dizajn, ktorý v plnej miere bude korešpondovať s vašim podnikaním, postavením spoločnosti a ktorý vám pomôže získať dôveru vašich zákazníkov. Stane sa produktívnym prostredím pre zamestnancov a neposlednom rade vás odlíši od konkurencie.

Pri tvorbe návrhu zohľadňujeme predovšetkým vaše potreby a od nich sa odrážame a tvoríme komplexný návrh interiéru priestorov.

Potrebujete návrh interiéru firemných priestorov, hotela, kaviarne, predajni či inej prevádzky?

Interiérový dizajn

reštaurácií, barov či predajní

Krásne prostredie spoločne s vynikajúcou kuchyňou či nápojmi určite ocení každý jeden z nás. Chcete, aby si vaši zákazníci odnášali nezabudnuteľný estetický pôžitok a radi sa k vám vracali?

Obráťte sa na nás a spoločne s vami pripravíme návrh interiéru kaviarne, reštaurácie, baru, cukrárne či inej predajne tak, aby priestor bol jedinečný, originálny,   vystihoval   vašu    značku   a   charakter

podnikania a aby sa do vášho interiéru každý zamiloval. Pri návrhu zohľadníme vaše želania a  požiadavky. Nezávisí od toho v akej podnikateľskej oblasti pôsobíte, aký štýl preferujete. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a každú jednu myšlienku sa snažíme zapracovať do projektu. Zakomponovanie nábytku, dekoratívnych materiálov a prvkov či osvetlenia v jednom zvolenom štýle vytvoria úžasnú kombináciu, ktorú si zamilujete.

Komunikácia a vzájomné poznanie zvyšujú pravdepodobnosť pozitívnej emócie nie len u majiteľa priestoru, ale aj u jeho pracovníkov a zákazníkov!

V súčasnej dobe existuje obrovská škála farieb, materiálov a iných prvkov, ktoré ovplyvňujú interiér. Preto je nevyhnutné, aby sme spoznali vaše predstavy už v prvotnej fáze projektu.

 

Poznanie a pochopenie vašej predstavy vysnívaného dizajnu interiéru je pre nás veľmi dôležité k tomu, aby sme vám pripravili návrh interiéru presne podľa vašich predstáv.

Naše služby sú vhodné pre všetkých, ktorí si chcú dopriať originálny interiér pre svoje podnikanie. V dnešnej dobe práve originalita je jedným z hlavných prvkov, ktorý dokáže zákazníka prilákať a vyvolať u neho pozitívne emócie.

Interiérový dizajn musí prinášať

pozitívne emócie vám, vašim zamestnancom a predovšetkým i vašim zákazníkom!

Naše návrhy komerčných priestorov

2019 12 / SLAVIA / KANCELÁRIE
2019 07 / SLAVIA / ZASADAČKY
2019 07 / KABELKÁREŇ / PREDAJŇA
Zobraziť ďalšie projekty

Kontakt

Korešpondenčná adresa

K. Šmidkeho 8

960 01 Zvolen

IČO: 50669028

DIČ: 1122534380

Nájdete nás aj na

  • LL Design FB
  • LL design instagram

Sme súčasťou projektu

© 2017 by LL Design - Interiérový dizajn - Všetky práva vyhradené